Oferta Briotherm XPS

Energia zostaje tam, gdzie jest potrzebna.

Jesteśmy firmą z Rumunii, specjalizującą się w produkcji izolacji termicznych. Naszym celem jest sprzedaż produktów wysokiej jakości, które zapewniają klientom komfort cieplny i doskonałe warunki we wnętrzach niezależnie od pory roku, a jednocześnie chronią przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, wiatr, hałas, itd.

Dowiedziona skuteczność polistyrenu jako elementu systemu termoizolacyjnego, wynikająca z jego doskonałych właściwości, energooszczędnej produkcji oraz długiego, ponad 25-letniego okresu eksploatacji, przemawiają za polistyrenem jako atrakcyjnym kosztowo rozwiązaniem na potrzeby termoizolacji. Nasze innowacyjne podejście oraz cel, jaki sobie postawiliśmy: produkcja systemów izolacji termicznej porównywalnych z tymi, które stosowane są w domach pasywnych – sprawiło, że w naszych wyrobach zastosowaliśmy grafit, który, dzięki swym wyjątkowym właściwościom, jest idealnym materiałem do izolacji.

Briothermxps stosuje technologię GIAS GRAFIT XPS, ponieważ oferuje ona najwyższą jakość w zastosowaniach termoizolacyjnych dla budynków, obiektów podziemnych, posadzek, fasad i ścian wewnętrznych, dachów, tarasów i obiektów specjalnego przeznaczenia (np. chłodni).
Nasze wyroby można znaleźć w hurtowniach budowlanych, a także w sklepach należących do naszej sieci dystrybutorów, która powstała, by klienci mogli w każdym regionie uzyskać od nas fachowe porady.

Dla projektantów

Oferujemy Państwu

plyty_izolacyjne_gias_xps_polistyren_ekstrudowany_01
Płyty Gias XPS
w klasie 300 kPa

Deklaracja klasy 300 – Klasa F

plyty_izolacyjne_gias_xps_polistyren_ekstrudowany_02
Płyty Gias XPS
w klasie 500 kPa

Deklaracja klasy 500 – Klasa F

plyty_izolacyjne_gias_xps_polistyren_ekstrudowany_03
Płyty Gias XPS
w klasie 700 kPa

Deklaracja klasy 700 – Klasa F

Czy potrzebujesz doradztwa?

Nasze poświęcenie do innowacji wynika z naszej pasji do technologii. Dbamy o to, abyśmy zawsze byli o krok do przodu i oferowali naszym klientom najbardziej wydajne i jakościowe rozwiązania oraz produkty. Bardzo zależy nam na prawidłowym informowaniu i pomaganiu klientom, którzy się z nami kontaktują. Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Skontaktuj się z nami
logo pion

BRIOTHERM XPS SRL Sp. z o.o. Oddział w Polsce

ul. Norberta Adamowicza 5, 05-530 Góra Kawlaria
KRS: 0000449099
NIP PL: 1080014794
REGON: 146518867

+48 697 908 533

anna.strzelecka@brioxps.pl

czynne pn-pt: 8:00-16:00

O firmie

  • Briotherm XPS – jesteśmy firmą z Rumunii, specjalizującą się w produkcji izolacji termicznych. Naszym celem jest sprzedaż produktów wysokiej jakości, które zapewniają klientom komfort cieplny i doskonałe warunki we wnętrzach niezależnie od pory roku, a jednocześnie chronią przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, wiatr, hałas, itd.